Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 5045
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kowalowa: Wyjątkowa wycieczka dla uczniów z Kowalowej

Środa, 19 czerwca 2019, 6:44
Autor: red
REGION, Kowalowa: Wyjątkowa wycieczka dla uczniów z Kowalowej
Fot. użyczone
10 czerwca klasa piąta i siódma PSP w Kowalowej wybrała się na wycieczkę do Karpacza. Uczniowie mieli okazję zwiedzać muzeum Karkonoskie. Tajemnice Karkonoskie to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju wędrówka.

Można tam znaleźć pięknie zaaranżowana przestrzeń, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, można doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach.

W Karkonoskich Tajemnicach, poza lekcją historii oraz techniki dzieci otrzymały prawdziwą lekcję życia w górach rządzonych przez czary i niezbadane zjawiska przyrody. Karkonoskie Tajemnice zbudowane zostały w miejscu odkrycia wiekowego kostura Ducha Gór. Następnie uczniowie udali się do parku linowego Tarzan składającego się z systemu połączonych linami platform i drewnianych elementów. Uczniowie mogli wybrać trudność trasy zwanej Skokiem Tarzana i łatwiejszej o nazwie Spacer Tarzana. Każda osoba przed wejściem do parku została przeszkolona z zasad asekuracji oraz wyposażona w odpowiedni sprzęt.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group