• Piątek, 20 września 2019
  • Godz. 7:18
  • Imieniny: Eustachego, Euzebii, Filipiny
  • Czytających: 2020
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyjątkowy dzień dla placówek opiekuńczo–wychowawczych

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 22 grudnia 2018, 11:41
Autor: red
Fot. organizatorzy
W Hotelu Maria odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne wychowanków placówek opiekuńczo–wychowawczych prowadzonych przez Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Wałbrzychu oraz zaproszonych gości.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Centrum Elżbieta Makowska, która na wstępie przywitała wszystkich zgromadzonych, w tym byłego już Zastępcę Prezydenta Miasta Wałbrzycha Zygmunta Nowaczyka, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu Magdalenę Stefańską, Komendanta II Komisariatu Policji w Wałbrzychu nadkom. Damiana Janika, a także wielu przyjaciół i sponsorów placówek. Ksiądz Proboszcz Dariusz Danilewicz z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wałbrzychu pobłogosławił opłatki i została odmówiona wspólna modlitwa. Później był czas na życzenia oraz na występy podopiecznych, a także na jasełka w wykonaniu chłopców z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu. Spotkanie w sali zakończyła wspólna wieczerza wigilijna i wręczenie prezentów wszystkim dzieciom.

Za tak piękne przeżycia i razem spędzone chwile wychowankowie oraz Dyrekcja pragną podziękować wszystkim gościom, sponsorom oraz darczyńcom, którzy przyczynili się do tego spotkania, a w szczególności Dorocie Barańskiej za nieodpłatne użyczenie sali, firmie FanLogic Sp. z o.o. sp.k. z Wałbrzycha za darmowy transport wychowanków, wolontariuszom Banku ING z oddziałów we Wrocławiu i w Wałbrzychu za cudowne prezenty oraz wszystkim przyjaciołom za tak liczną pomoc i wsparcie placówek przez cały rok.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group