Sobota, 27 czerwca

Wyjazdowa wygrana

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Pierwsza wyjazdowa wygrana siatkarzy II–ligowego KPS–u Chełmca Wałbrzych stała się faktem.

Z trudnego terenu wywozimy 2 punkty. Chełmiec wygrał z LKS Czarnymi Rząśnia 3:2 (25:15, 17:25, 21:25, 25:20, 18:16), a pyszną statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu zgarnął Jarosław „Weteran” Pizuński.

Drużyna rezerw niestety przegrała w III lidze na wyjeździe z LZS "Średzianin" Środa Śląska stosunkiem setów 1:3.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka