Z ustaleń wałbrzyskich policjantów ruchu drogowego wynika, że 29-letni wałbrzyszanin na łuku drogi - w wyniku nieprawidłowego manewru wymijania - kierowanym przez siebie samochodem przeciął oś jezdni i zderzył się z jadącym prawidłowo innym pojazdem z przeciwnego kierunku. Tym pojazdem kierowała 39-letnia mieszkanka Jedliny-Zdroju. Funkcjonariusze po wykonaniu czynności nałożyli ostatecznie na sprawcę mandat karny w maksymalnej kwocie 500 złotych oraz zatrzymali elektronicznie oba dowody rejestracyjne pojazdów za uszkodzenia. Ruch na ul. Żeromskiego w Wałbrzychu przez kilkadziesiąt minut kierowany był wahadłowo.
Wypadek na Żeromskiego
Audio
Czytaj na głos
Wczoraj w Wałbrzychu na ul Żeromskiego doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 15:30 na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Oboje kierujący byli trzeźwi.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.