Sobota, 27 czerwca

Wypływali medale

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Pływacy UKS Alfa Wałbrzych wzięli udział w XIV zawodach o Puchar Burmistrza Lubania.

Podczas zawodów, oprócz startu doświadczonych zawodników, najmłodsi zawodnicy mieli szanse na debiuty: Natalia Pszczółkowska srebro na 25 grzbietem, Kinga Kalisz 4. miejsce na 25 dowolnym, Natalia Szpara, Kinga Mirocha, Pola Szymańska, Mateusz Selent brąz na 50 klasykiem oraz 4. miejsce na 60 motylem i dowolnym.

Drugiego dnia startowali starsi. Pomimo kilku absencji wyniki uzyskane przez zawodników okazały się rewelacyjne. Padło wiele rekordów życiowych i czasów, które bardzo cieszą, bo świadczą o wysokiej formie.

Medaliści:

Bartosz Franczyk- srebro na 200 grzbietem i 200 dowolnym oraz brąz na 100 dowolnym

Lena Szymańska złoto na 200 grzbietem

Oktawia Sikorska srebro na 50 motylem oraz brąz na 100 dowolnym

Alicja Maziar złoto na 100 dowolnym, brąz na 100 grzbietem i 50 dowolnym

Natalia Kin złoto na 100 klasykiem

Agnieszka Brożyna srebro na 100 klasykiem

Kacper Turków srebro na 100 klasykiem

Łukasz Kastner srebro na 50 grzbietem

Trenerzy:
Przemysław Kamiński
Małgorzata Matuszna
Urszula Fitio
Przemysław Mikołajczak.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka