Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 3503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Wyrwał torebkę, ale został wreszcie złapany

Czwartek, 22 grudnia 2016, 16:32
Aktualizacja: 19:36
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Wyrwał torebkę, ale został wreszcie złapany
Fot. KMP Wałbrzych
Podejrzewany o kradzież torebki z zawartością pieniędzy oraz telefonu komórkowego 20–latek, został zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów. Mężczyzna wyrwał kobiecie torebkę na terenie Parku Zdrojowego w Szczawnie Zdroju i uciekł.

Trochę czasu zajęło funkcjonariuszom z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymanie złodzieja torebki z zawartością pieniędzy i telefonu komórkowego. Mężczyzna długo się ukrywał. Jednak materiał dowodowy pozwolił na to, aby wytypować i zatrzymać sprawcę kradzieży.

W lutym bieżącego roku dyżurny wałbrzyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie Parku Zdrojowego w Szczawnie Zdroju doszło do kradzieży torebki, którą wyrwał spacerującej kobiecie młody mężczyzna i uciekł. Straty pokrzywdzona oszacowała na kwotę blisko 700 złotych. Policjanci natychmiast podjęli czynności poszukiwawcze za podejrzanym. Gromadzili wszelkie informacje mogące doprowadzić ich do sprawcy tego czynu. Żmudna praca funkcjonariuszy zakończyła się ujęciem 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który złożył obszerne wyjaśnienia w tej sprawie i przyznał się do przestępstwa.

Usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group