Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5410
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Wystawa inna niż wszystkie

Wtorek, 28 stycznia 2020, 10:22
Aktualizacja: Środa, 29 stycznia 2020, 9:24
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Wystawa inna niż wszystkie
Fot. organizatorzy
Pałac Jedlinka w Jedlinie–Zdroju zaprasza na wystawę: „Dla ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”.

Wydarzenie niewielkich rozmiarów, lecz wielkiej społecznej wagi prezentowane jest gościom Pałacu Jedlinka w Jedlinie-Zdroju.

Wystawa jest hołdem pamięci, płynącym z głębi serca głosem podziękowania i podziwu dla ludzi służb, bez poświęcenia których trudno wyobrazić sobie nasze życie. Jest historią kilkanaściorga podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami i ich rodziców.

Po raz pierwszy zaprezentowana została w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa w Warszawie, w kwietniu 2018 r. Latem ubiegłego roku wystawę pokazano w Galerii Na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, później w Wieży Anna w Szczawnie-Zdroju, w Mieroszowskim Centrum Kultury, skąd „zawędrowała” do Pałacu Jedlinka. Czynna będzie przez dwa tygodnie.
- Wystawę będzie można zwiedzić również na Czarodziejskiej Górze przy restauracji „Zwolna”, w: Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim, Kamiennej Górze (Projekt Arado) i Jeleniej Górze (Bramy- Czasu: Time Gate). Liczymy, że zobaczą ją również mieszkańcy Czarnego Boru. Taką propozycję złożyliśmy w tamtejszym Centrum Kultury – mówią radni powiatu wałbrzyskiego Łukasz Kazek i Jarosław Buzarewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group