Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3479
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wystawa z okazji 35–lecia Ogólnopolskiego Biegu Gwarków

Czwartek, 28 lutego 2013, 9:00
Aktualizacja: 22:54
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Wystawa z okazji 35–lecia Ogólnopolskiego Biegu Gwarków
Fot. Robert Bajek
Do 5 marca w Bibliotece Pod Atlantami w Wałbrzychu można oglądać wystawę zorganizowaną z okazji 35–lecia Ogólnopolskiego Biegu Gwarków. Na wystawie prezentowane są zdjęcia, puchary, trofea, znaczki, proporczyki i pamiątki ilustrujące historię tej imprezy.

5 marca o godz. 17.00 w Czytelni Czasopism wałbrzyskiej Biblioteki Pod Atlantami odbędzie się spotkanie uczestników i sympatyków Biegu Gwarków. Każdy uczestnik Biegu będzie mógł podzielić się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z tej imprezy. Możliwa będzie swobodna dyskusja i wymiana doświadczeń nabytych podczas startów w Biegu Gwarków. Osoby które brały udział w Biegu z pewnością chętnie poznają opinie innych uczestników a ci, którzy nigdy w Biegu Gwarków nie startowali będą mogli dowiedzieć się jak to wygląda od strony zawodnika, z jakimi trudnościami zmagają się startujący i jak sobie z nimi radzić.

Podczas wystawy obejrzeć można eksponaty pochodzące zarówno ze zbiorów Biblioteki Pod Atlantami jak i z prywatnych kolekcji uczestników Biegu Gwarków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group