Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wywal graty, będziesz mieć więcej miejsca dla siebie

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 7 czerwca 2010, 14:00
Aktualizacja: 14:00
Autor: Sven
Fot. organizatorzy
Jeżeli mieszkasz na Szczawienku i masz w mieszkaniu, piwnicy, garażu, komórce lub w innym tobie tylko znanym miejscu, graty, o które od lat tylko się potykasz, masz szansę się ich pozbyć. I to raz na zawsze. Wystarczy postawić kanapę, fotel, lodówkę, telewizor czy inny niepotrzebny przedmiot przy śmietniku, by został on zabrany przez stosowne służby.

10 czerwca, czyli w najbliższy czwartek, taka szansę mają mieszkańcy Al. Gen. Charlesa de Gaulle'a, ul. Azaliowej, Jaworowej, Lubiechowskiej, Makowej, Witosa, Dąbrowskiej, Fabiana, Gagarina, Kamiennej, Klonowej, Kwiatowej, Łącznej, Wieniawskiego, Zakole, Zdrojowej, Placu Lelewela, ul. Jachimowicza, Lelewela, Nowej, Ogrodowej, Równoległej, Topolowej, Pogodnej, Robotniczej, Rzecznej, Stacyjnej, Traktorzystów, Uczniowskiej, Wesołej, Wrocławskiej od skrzyżowania z ul. Prostopadłą do skrzyżowania z ul. Wilczą.

Organizatorzy akcji mają tylko jedną uprzejmą prośbę. Chodzi o przykrycie folią mebli tapicerowanych, jeżeli będzie padać deszcz. Bardzo miła pani z Urzędu Miasta wyjaśniła nam, że nasiąknięte wodą meble są cięższe i na składowisku odpadów, gdzie są ważone, będzie trzeba zapłacić więcej. A przecież koszty ponosi Miasto, czyli my wszyscy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group