Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3235
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej

Sobota, 7 czerwca 2014, 7:55
Aktualizacja: Niedziela, 8 czerwca 2014, 11:22
Autor: red.
Wałbrzych: XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbyło się oficjalne otwarcie eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2014 w piłce siatkowej, połączone z prezentacją sali, która przeszła w ciągu ostatniego roku kompleksowy remont.

Oficjalnego otwarcia rozgrywek półfinałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2014, i jednocześnie prezentacji wyremontowanej hali sportowej dokonał Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

-Można powiedzieć, że jest to drugi, zupełnie niezależny obiekt w miejscu, gdzie jest szkoła numer 21. Przypominam, że jest to jeden z największych obiektów szkolnych w Polsce. Remontujemy tę szkołę w ramach programu "Szkoła od nowa". To jest obiekt przystosowany nie tylko do zajęć o charakterze amatorskim, ale również mogą tu być rozgrywane zawody rangi mistrzostw Polski, a więc na poziomie sportu profesjonalnego. Jest również baza sanitarna, baza treningowa, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. To jest wielki obiekt sportowo-rekreacyjny - powiedział Prezydent Roman Szełemej

Na uwagę zasługuje wyposażenie obiektu w nowoczesny sprzęt sportowy, nowoczesne zegary, oświetlenie, zabezpieczenie okien, zaplecze sanitarne czy szatnie, spełniające odpowiednie wymogi, w tym również wymogi bezpieczeństwa.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group