Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1641
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z pasji do motoryzacji i antyków

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 17 grudnia 2010, 12:06
Aktualizacja: 17:09
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Agnieszka Ponczyńska
Fot. Magdalena Dobrowolska Drab
Są takie miejsca i osoby, które szybko zapominamy i takie, które raz spotkane pozostają na długo w naszej pamięci. Taką niezapomnianą, pełną niebywałej charyzmy i wdzięku osobą, jest Pani Agnieszka Ponczyńska, szefowa wałbrzyskiego salonu Toyota.

Ta piękna, pełna energii i twórczych pomysłów kobieta, nie tylko dowodzi sporym zespołem ludzi, oferuje piękne i nowoczesne samochody, ale jednocześnie jest wspaniałą matką dwójki dzieci. Potrafi pogodzić czas pomiędzy pracą zawodową, a życiem rodzinnym. Przy czym nie szufladkuje się tylko i wyłącznie w tych dwóch rolach. Gdyż jej wielką pasją jest fotografia, narciarstwo oraz zamiłowanie do antyków.

Bynajmiej nie jest to tylko zwykłe kolekcjonowanie przypadkowych przedmiotów, ale prawdziwa miłość do sztuki i historii. Pani Agnieszka z dumą prezentuje w swoim biurze starą maszynę do pisania, której nazwa po angielsku oznacza nieprzypadkowo amerykański model marki samochodu, który również sprzedaje w wałbrzyskim salonie Toyota. Na uwagę zasługuje również wspaniałe stare radio, japońska pozytywka oraz okazałe drewniane liczydło. Ta piękna kobieta oprócz doskonałej znajomości motoryzacji, staje w równe szranki z mężczyznami w zmaganiach rajdowych szkoły bezpiecznej jazdy zdobywając miejsca na podium. Często też ogrywając w tych konkurencjach mężczyzn.

Ponadto nasze miasto może być dumne z tego, iż wałbrzyski salon Toyota jest jednym z laureatów konkursu ,,Dolnośląska Budowa Roku 2009”. Trzeba przyznać, że przestronny salon z profesjonalnym zespołem ludzi w nim pracujących i niesamowitą szefową, robi pozytywne wrażenie. Został w pełni stworzony z myślą o klientach i ich potrzebach. Salon oferuje szeroką ofertę sprzedaży samochodów, niezbędnych akcesoriów i kompleksowych usług serwisowych. Warto w tym miejscu zauważyć, iż wałbrzyski salon Toyota zapewnia ciągłą sprzedaż opon zimowych, których ostatnio brakuje w innych sklepach i salonach. Jednakże działania salonu nie tylko skupiają się na szeroko pojmowanej sprzedaży samochodów, bogatej ofercie kredytowej i ubezpieczeniowej. Bowiem do dziś wałbrzyskie dzieci, które tłumnie przybyły tutaj na akcję Lego z uśmiechem, wspominają tę niezwykłą i nietuzinkową zabawę. Jak zapewnia Pani Agnieszka, akcja Lego to nie koniec takich inicjatyw społecznych w naszym mieście.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group