Środa, 17 czerwca
12°C Jelenia Góra
reklamy

Z placu budowy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Już jesteśmy po istotnej zmianie organizacji ruchu przy ul. Wysockiego i Kolejowej.

Budimex przystąpił w tym miejscu do pracy, co nie znaczy, że na innych odcinkach nic się nie dzieje.

Wykonywane są między innymi:

- roboty rozbiórkowe nawierzchni na ul. Wysockiego

- prace przezbrojeniowe sieci teletechnicznych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

- roboty ziemne przygotowujące nawierzchnie pod masę bitumiczną na kilku odcinkach obwodnicy.

- układanie masy bitumicznej przy ul. Reja

- montaż elementów ekranów akustycznych

- zbrojenie i szalowanie kolejnych elementów przejścia podziemnego przy ul.Żeromskiego

- prace brukarskie związane z układaniem krawężników

- prace związane z pielęgnacją zieleni.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka