Górnicy pokonali rywala 86-82.
Dla naszego zespołu punkty zdobyli: David Jackson 15, Piotr Niedźwiedzki 14, Witalij Kowalenko 14, Krzysztof Jakóbczyk 13, Francis Han 8, Michał Mindowicz 8, Kacper Margicok 7, Konrad Dawdo 5, Patryk Wilk 2.
Audio
Wczoraj koszykarze wałbrzyskiego Górnika wygrali na turnieju rozgrywanym we Wrocławiu z KKS Polonia Warszawa i tym samym zajęli 3. miejsce.
Górnicy pokonali rywala 86-82.
Dla naszego zespołu punkty zdobyli: David Jackson 15, Piotr Niedźwiedzki 14, Witalij Kowalenko 14, Krzysztof Jakóbczyk 13, Francis Han 8, Michał Mindowicz 8, Kacper Margicok 7, Konrad Dawdo 5, Patryk Wilk 2.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.