Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 1703
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z wizytą u seniorów

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 8 stycznia 2015, 6:30
Aktualizacja: 15:22
Autor: red
Fot. użyczone
Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie–Gorcach wraz z wychowawcami przygotowali spotkanie wigilijne ,,Jak to dobrze, że są święta oraz zorganizowali wyjazd do Domu Seniora ,,Rusinowa".

Uczestniczyły w nim dzieci z oddziału przedszkole grupa A - ,,Biedroneczki” wraz z wychowawcą Renatą Miką oraz uczniowie kl. VI z wychowawcą Barbarą Mandziej. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.
- Złożyliśmy życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wręczyliśmy pamiątkowy prezent, jakim była bombka wykonana na ,,Warsztatach Bożonarodzeniowych” zorganizowanych w okresie przedświątecznym w oddziale przedszkolnym. Wzruszeniom nie było końca. Celem naszego wyjazdu było kształtowanie empatii, wrażliwości, szacunku w stosunku do osób starszych. Jesteśmy pewni, że zamierzenie to udało nam się zrealizować na sto procent – mówią opiekunowie uczniów z Boguszowa-Gorc.

Spotkanie wigilijne odbyło się też w samym Boguszowie w pięknej scenerii Hotelu Piotr dla pracowników i przyjaciół szkoły. Na spotkaniu obecna była Sekretarz Gminy - Irena Dzilińska, zastępca przewodniczącego Rady Miasta – Maria Świetlik oraz przyjaciele szkoły. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odegrały swoje role w pokazie artystycznym, za co zostały nagrodzone licznymi brawami oraz koszami słodyczy przekazanymi przez zaproszonych gości.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group