Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3464
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Z wizytą w Krobi

Wtorek, 18 lipca 2023, 11:27
Aktualizacja: 11:29
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Z wizytą w Krobi
Fot. WSSE "Invest Park"
Kilka dni temu przedstawiciele WSSE mieli przyjemność gościć w Krobi, w województwie wielkopolskim (obszar działania Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK"), na spotkaniu małego i średniego biznesu, zorganizowanym przez Urząd Miejski w Krobi.

Podczas wydarzenia zaprezentowana została oferta WSSE skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które w ramach Strefy stanowią ponad 50% wszystkich inwestorów. Uczestnikom przedstawiono wysokość ulg podatkowych dla potencjalnych inwestorów oraz portfolio terenów inwestycyjnych ulokowanych w pobliżu miasta Krobia.

Mocno zaakcentowano także, że ulokowanie biznesu potencjalnego inwestora na terenie WSSE nie wymaga fizycznej zmiany lokalizacji firmy przedsiębiorcy, co wciąż budzi spore zaskoczenie wśród przedsiębiorców.

Z dużym zainteresowaniem uczestników, podczas rozmów kuluarowych po prezentacji, spotkała się kwestia wsparcia potencjalnych inwestorów ze strony Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" w zakresie konsultacji administracyjno-prawnych. Procesy te bowiem są zazwyczaj dużą barierą na etapie analiz możliwości inwestycyjnych przez potencjalnych inwestorów z sektora MŚP.

- Bardzo dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Krobi, a szczególnie Panu Burmistrzowi Łukaszowi Kubiakowi oraz Pani Patrycji Piecuch - Zastępcy Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych, za zaproszenie i liczymy na możliwość uczestnictwa w kolejnych tego typu spotkaniach, które są stałym elementem działań promocyjno-handlowych prowadzonych przez Departament Sprzedaży i Rozwoju Biznesu WSSE "INVEST-PARK" na terenie całej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - czytamy na profilu WSSE.

Chcesz dowiedzieć się jak "INVEST-PARK" wspiera biznes? Napisz lub zadzwoń:
drb@invest-park.com.pl
+ 48 74 664 91 54.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group