Impreza jak zwykle została dobrze zorganizowana, a trasa była wymagająca. Na trasie biegu zobaczyliśmy kilkuset zawodników z różnych części kraju, ale również spoza Polski. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.
Za nami Półmaraton
Audio
Czytaj na głos
Kolejna edycja Toyota Półmaraton Wałbrzych za nami.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.