Środa, 17 czerwca
25°C Jelenia Góra

Za nami Półmaraton

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Kolejna edycja Toyota Półmaraton Wałbrzych za nami.

Impreza jak zwykle została dobrze zorganizowana, a trasa była wymagająca. Na trasie biegu zobaczyliśmy kilkuset zawodników z różnych części kraju, ale również spoza Polski. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka