Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Zagłębie Lubin przyjeżdża do Boguszowa

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Już jutro piłkarki Szczytu Boguszów zmierzą się z Zagłębiem Lubin w ramach meczu Finału Pucharu Polski na szczeblu dolnośląskim.

Zapraszamy na wielkie święto piłki nożnej w Boguszowie-Gorcach, gdzie do III-ligowej Szkółki Piłkarskiej Szczyt Boguszów-Gorce przyjeżdża I-ligowe Zagłębie Lubin.

W najbliższą środę 28 września o godz. 16.30 na stadionie w Boguszowie odbędzie się finał Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet na szczeblu województwa dolnośląskiego.

Szczyt w poprzednich rundach pokonał Gwarka Wałbrzych 4:3 i Dragon Miszkowice 9:0. Natomiast Zagłębie Lubin, jako reprezentant pierwszej ligi kobiet, miał za przeciwnika tylko jeden zespół - KS Orlik Jelenia Góra, którego pokonał 12:0.

Zwycięzca zagra na szczeblu ogólnopolskim, gdzie dolosowany będzie do niego jeden z ośmiu najlepszych zespołów z Ekstraklasy Kobiet.

Zapraszamy do gorącego dopingu naszych piłkarek, przed którymi stoi bardzo ciężkie zadanie do wykonania, ale wszyscy liczymy na miłą niespodziankę i awans naszej drużyny.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka