Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5421
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zagi zaśpiewa dla publiczności

Środa, 25 sierpnia 2021, 6:49
Aktualizacja: 8:40
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zagi zaśpiewa dla publiczności
Fot. organizatorzy
ZAGI – Boguszów–Gorce – Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury – Kawiarenka Muzyczna Muzo–Wkrętka (Pl. Odrodzenia)
niedziela, 29 sierpnia 2021, godz. 18:00, wstęp wolny!

Zagi - to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit". Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.
Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol'and'Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.
www.zagi.pl
www.facebook.com/zagiofficial

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group