Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 2100
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaginęła 78–letnia mieszkanka Wałbrzycha

Wtorek, 2 czerwca 2015, 11:06
Aktualizacja: 13:38
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zaginęła 78–letnia mieszkanka Wałbrzycha
Fot. użyczone
W niedzielę wyszła z domu 78–letnia mieszkanka Wałbrzycha i do chwili obecnej nie powróciła. Kobietę szuka policja, straż pożarna, specjaliści z GOPR–u. Sytuacja jest bardzo poważna i liczy się każda godzina. Stąd apel do wszystkich, którzy mogą pomóc w znalezieniu zaginionej, by natychmiast kontaktowali się z wałbrzyską policją.

W niedzielę około godziny 17 wyszła z domu i do tej pory nie powróciła 78-letnia Zelia Żalik. Kobieta jest mieszkanką Wałbrzycha w dzielnicy Piaskowa Góra.

Jak ustalili funkcjonariusze z pierwszego komisariatu w chwili wyjścia z domu ubrana była w długą, czarną spódnicę, biały polar i czarne półbuty. Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma krótkie siwe włosy. Jak podaje rodzina, nie posiada żadnych znaków szczególnych.

Ma przy sobie telefon komórkowy oraz prawdopodobnie dowód osobisty. Ostatni kontakt telefoniczny z kobietą nawiązany został wczoraj popołudniu. Jest osobą schorowaną w związku z czym sytuacja jest bardzo poważana i liczy się każda godzina.

Trwa akcja poszukiwawcza, w której udział biorą policjanci, strażacy oraz specjaliści z GOPR- u. W przypadku zauważenia zaginionej, lub też posiadania jakiejkolwiek informacji, która może pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt z wałbrzyską policją pod nr 997.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group