Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3293
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Poniedziałek, 12 września 2011, 18:28
Aktualizacja: 18:29
Autor: PAW
Wałbrzych: Zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Fot. użyczone
Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Uniwersytet Trzeciego Wieku przy wałbrzyskiej Uczelni działa już dziewiąty rok. Jego działalność skierowana jest do osób powyżej 55. roku życia, które są nieaktywne zawodowo.

Uniwersytet funkcjonuje w trzech płaszczyznach: ekonomicznej, społecznej, kulturalnej. Zajęcia odbywają się od września do czerwca w budynku Uczelni przy ul. Wrocławskiej 10.

Najbardziej istotnym celem, jaki stawia sobie Uniwersytet Trzeciego Wieku, jest aktywizacja intelektualna, psychiczna, społeczna oraz fizyczna osób starszych, poszerzanie ich wiedzy i umiejętności, zachęcanie do podtrzymywania więzi społecznych i działalności na rzecz otaczającego ich środowiska.

UTW od początku swojej działalności cieszy się wielkim zainteresowaniem, a liczba słuchaczy przekroczyła 150 osób i systematycznie wzrasta.
W ramach programu realizowanego na Uniwersytecie III Wieku prowadzone są następujące zajęcia:
• wykłady monograficzne,
• warsztaty komputerowe,
• warsztaty tematyczne,
• język obcy (angielski, niemiecki),
• zajęcia na basenie,
• warsztaty ruchowe.

Przewodniczącą Samorządu słuchaczy Uniwersytetu III Wieku jest mgr Janina Hojden-Lipkowska - Społeczny Dyrektor UTW.
Wszyscy chętni mogą zapisywać się od 1 września do 20 września 2011 roku w Biurze Rekrutacji (pokój nr 3) przy ulicy Wrocławskiej 10. Koszt to jedyne 50 złotych za semestr.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są również na stronie internetowej www.wwszip.pl. Niezbędne informacje można uzyskać pod numerem tel. 74 847 70 00

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group