Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Zakończenie projektu "Aktywnie, Zdrowo, Rodzinnie"

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

1 września, w ostatnią wakacyjną niedzielę, o godzinie 19, w Parku Sobieskiego odbyło się ostatnie spotkanie będące jednocześnie podsumowaniem trwającego od początku wakacji projektu "Aktywnie, Zdrowo, Rodzinnie" organizowanego przez Urząd Miejski i Orientalne Klimaty.

"Aktywnie, Zdrowo, Rodzinnie" to seria cotygodniowych spotkań w Parku Sobieskiego- w każdą niedzielę, o godzinie 18 grupa uczestników wraz z instruktorami z firmy Orientalne Klimaty: Arletą Mańką, Anną Pośpiech i Maciejem Stawickim wyruszała spod Hali Sportowej przy ulicy Chopina na Nowym Mieście. Po dotarciu na parkową polanę rozpoczynały się ćwiczenia: joga, tai chi, kinezjologia, medytacje, a na koniec można było się wyciszyć i zrelaksować podczas koncertów na gongach tybetańskich. Uczestnikami zajęć byli przedstawiciele wszystkich grup wiekowych- również dzieci, do których skierowane były szczególnie warsztaty z kinezjologii edukacyjnej.

Orientalne wakacje, czyli projekt "Aktywnie, Zdrowo, Rodzinnie" złożone były się w sumie z ośmiu sportowych spotkań, a to niedzielne było dziewiątym z kolei (odbyło się wyjątkowo w Hali Sportowej )- uczestnicy praktykowali jogę i posłuchali ostatniego letniego koncertu na gongach. Zapraszamy na fotorelację z podsumowania projektu "Aktywnie, Zdrowo, Rodzinnie".

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka