Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1390
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zakończył się IX Turniej Przedsiębiorczości

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 23 grudnia 2011, 19:28
Aktualizacja: 20:29
Autor: Sven
Fot. użyczone
O nagrody indywidualne oraz dla szkół walczyli gimnazjaliści z całego powiatu wałbrzyskiego. Klasyfikacje po pierwszym etapie wywrócił test wiedzy o przedsiębiorczości.

Ten tradycyjny już turniej zakończył się 20 grudnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Dwuetapowy turniej poprzedzony był warsztatami przedsiębiorczości. Pierwsza część polegała na sporządzeniu biznes planu opisującego pomysł na własną działalność gospodarczą. Drugi i jednocześnie finałowy etap to test, który uczniowie z piętnastu gimnazjów rozwiązywali w ostatni wtorek w PWSZ w Wałbrzychu.

Pierwsza część zakończyła się prowadzeniem Gimnazjum z Czarnego Boru. Drugie miejsce zajmowało Publiczne Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu, a trzecie Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Publiczne Gimnazjum nr 14 w Wałbrzychu. Różnice punktowe były niewielkie, dlatego o końcowej klasyfikacji zdecydował test.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Publiczne Gimnazjum nr 13 w Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu w składzie: Kinga Matyjewska, Ada Stasiak, Wiktoria Malawska oraz opiekun Anetta Baranowska

2. Publiczne Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu w składzie: Justyna Strojna, Aleksandra Strzelecka, Piotr Prokopowicz oraz opiekun Marta Zalewska

3. Gimnazjum w Czarnym Borze w składzie Angelika Kuzera, Aleksandra Kożuch, Piotr Rutkowski oraz opiekun Mariusz Maik

Organizatorem konkursu jest niezmiennie Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.
Głównym sponsorem był po raz kolejny Narodowy Bank Polski.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group