Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5428
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zakończyli remont na Wałbrzyskiej

Piątek, 4 września 2020, 8:30
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 9:13
Autor: JAZ
Wałbrzych: Zakończyli remont na Wałbrzyskiej
Fot. JAZ
Kolejny remont ulic w Wałbrzychu dobiegł końca. Tym razem zakończono prace na odcinku o długości około 850 metrów, łączącym ulicę Wałbrzyską z ulicą Niepodległości.

Prezydent Roman Szełemej zaznaczył, że pomimo pandemi, nie przerwano prac, które były bardzo ważne dla mieszkańców oraz przedsiębiorstw korzystających z remontowanych ulic.
- Prace udało się dokończyć, między innymi dlatego, że aktywnie pomaga nam rozwiązywać wszelkie problemy KSS Bartnica, dzięki której jakość dróg jest dużo lepsza - mówi prezydent Wałbrzycha.

Kooperacja z firmą Bartnica pozwoliła jednak również wyremontować ulicę Gdańską oraz część ulicy Wałbrzyskiej, dzięki czemu wysiłek finansowy miasta był dużo niższy niż pierwotnie zakładano. Prezes zarządu KSS Bartnica cieszył się również z tego, że do budowy bitumicznej masy używano lokalnego kruszywa, co pozwoliło na szerszą współpracę oraz na remonty wielu fragmentów miejskich ulic. Dzięki zakończonej pracy kolejna część Podgórza oraz dzielnicy Glinik będzie mogła cieszyć się z drogi, którą porusza się wiele pojazdów ciężarowych, co pozwoli na szybszy i bezpieczniejszy transport.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group