Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Zakupili zamgławiacze

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Urząd Miejski w Boguszowie–Gorcach zakupił 2 profesjonalne zamgławiacze spalinowe.

Będą one służyły do dezynfekcji wiat przystankowych i innych miejsc publicznych. Urządzenia służą do sprężania i rozpylania środka dezynfekcyjnego.
- Na bieżąco kupujemy też maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz środki do dezynfekcji. Wszystkie te działania służą ograniczeniu ryzyka pojawienia się wirusa w naszym mieście. Najważniejsza jest jednak ostrożność i stosowanie się przez nas wszystkich do zaleceń zachowania się w trakcie epidemii - informują miejscy urzędnicy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka