• Czwartek, 20 lutego 2020
  • Godz. 2:25
  • Imieniny: Leontyny, Leona, Zenobiusza
  • Czytających: 2930
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zapisz się na warsztaty

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 2 listopada 2019, 8:40
Aktualizacja: Niedziela, 3 listopada 2019, 7:19
Autor: red
Fot. organizatorzy
Zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach i poznania Design Thinking – metody projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google!

Google i Polski Fundusz Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking!

Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google?

To proste!

Zapisz się na warsztaty, odbywające się w dnia 15 listopada 2019 roku w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Jak to zrobić?

- Wejdź na stronę https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-walbrzych-1511/
- Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ;)
- Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
- Po zakwalifikowaniu (czyli kilka dni przed terminem warsztatów) otrzymasz e-mail z informacją czy udało Ci się zakwalifikować na warsztaty
- Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.

Na czym to polega?

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).

Jakie wymagania musisz spełnić?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

Warsztaty odbywają się w języku polskim

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

ZAPISY DO DNIA 8 LISTOPADA 2019!

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Melchior 2-11-2019 10:16
Klasyczne przedsięwzięcie dające zarobić prowadzącym te warsztaty, na środkach z zewnątrz. Co do istoty, to będą to opowieści o czarnej żarówce, która jest wersją rozwojową zwykłej (innowacja), bo chroni klimat. Co do udziału Google, w tego typu akcjach, to jest to forma "łapówki" od nich dla rządów za monopol na rynku informatycznym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group