Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Zapowiedź Gwiazd VI Festiwalu „Nie tylko Gospel” cz. 2

Niedziela, 19 maja 2019, 6:36
Autor: red
REGION, Mieroszów: Zapowiedź Gwiazd VI Festiwalu „Nie tylko Gospel” cz. 2
Fot. Mieroszowskie Centrum Kultury
W dniach 5–7 lipca w Mieroszowie odbędzie się znana w regionie impreza – Festiwal "Nie tylko gospel". Prezentujemy gwiazdy Festiwalu.

Michał Steciak – tenor liryczny, trener wokalny, organista, nauczyciel muzyki w szkole podstawowej. Prywatnie szczęśliwy mąż, dogoterapeuta i społecznik. Na co dzień prowadzi własną działalność artystyczną. Uczestnik IX edycji programu The Voice Of Poland. Zachwycił polską publiczność wykonaniem „Time To Say Goodbay” z repertuaru Andrea Bocelliego.

Pierwsze muzyczne kroki stawiał w Zawierciu (na Śląsku), skąd też pochodzi. To właśnie tam pod czujnym okiem nauczyciela kształcił swój głos i rozwijał muzyczne pasje. Później przeprowadził się do Karsznic w województwie świętokrzyskim i to właśnie tam rozpoczął przekładać swoje muzyczne pasje na liczne koncerty, festiwale, konkursy i swoje codzienne życie.

Michał jest laureatem wielu nagród muzycznych, między innymi: Międzynarodowego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Walczącym o niepodległość” (Warszawa 2018), gdzie został również nagrodzony nagrodą publiczności. Jest zdobywcą Grand Prix Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie Tylko Gospel” w Mieroszowie w 2018 roku, zdobywcą 1 miejsca na IV Festiwalu Polskiej Piosenki „Swego Nie Znacie” w Słupsku (marzec 2019), czy też zdobywcą I miejsca na VI Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej na Świętym Krzyżu (marzec 2019). W swoim repertuarze stara się nie ograniczać tylko do muzyki klasycznej, ale też wykonywać muzykę rozrywkową, patriotyczną czy sakralną.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group