Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5363
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Zapoznaj się ze zmianami

Wtorek, 6 lipca 2021, 14:16
Aktualizacja: 14:17
Autor: JAZ
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Zapoznaj się ze zmianami
Fot. Budimex/Obwodnica Wałbrzych
Czekają nas zmiany w organizacji ruchu na Rondzie Niepodległości koło Tesco w Szczawnie–Zdroju. Zaplanowano je na dzisiejsze popołudnie. Jak to będzie wyglądać?

W pierwszej kolejności zostanie zamknięty wjazd do Szczawna od strony ulicy Chopina. Dotychczasowe połączenie zostanie przeniesiona na ulicę Topolową, która prowadzić będzie pod nową estakadą aż do ulicy Gałczyńskiego w Szczawnie Zdroju. W dalszym ciągu zamknięta będzie ulica Wyszyńskiego.

Dodatkowym utrudnieniem będzie fakt, że odbywać się będzie wyłącznie ruch w jednym kierunku. Zakaz nie będzie dotyczyć służb oraz pojazdów komunikacji miejskiej. W celu uporządkowania połączenia, ruch pod estakadą będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Jadąc od strony Szczawna Zdroju ulica Chopina otrzyma charakter ślepej uliczki. Kierowcy nie będą też mogli skorzystać z ulic Słowackiego i Gałczyńskiego. Podobnie jak przy innych zmianach, zakazy nie będą obowiązywać służby i komunikację miejską, co nie powinno zmienić rozkładów tras autobusów miejskich.

Twoja reakcja na artykuł?

17
37%
Cieszy
2
4%
Hahaha
2
4%
Nudzi
3
7%
Smuci
7
15%
Złości
15
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group