Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1846
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaprezentują swoje plastyczne zdolności

Wtorek, 11 lipca 2017, 6:44
Aktualizacja: 9:32
Autor: red
Wałbrzych: Zaprezentują swoje plastyczne zdolności
Fot. archiwum
Lato trwa w najlepsze. Większość z nas wyruszy na wymarzone wakacje. Jednak niektórzy, w tym wiele dzieci, zostają w domach.

Zachęcamy do uczestnictwa w I Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kartka z wakacji”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć w formie prac plastycznych. Liczymy, że wspólnie zaktywizujemy artystycznie dzieci podczas wakacji.

W imieniu organizatorów Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej - Poseł na Sejm RP oraz Wiesława Kiliana - Senatora RP zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z Wałbrzych, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego oraz dzierżoniowskiego. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie. Technika wykonania dowolna, format A4. Praca powinna być opisana – imię i nazwisko, wiek autora, klasa, adres szkoły wraz z nr tel. opiekuna/rodzica. Prace można składać osobiście bądź przesyłać na adres biura parlamentarzystów (ul. 1 Maja 3, 58-300 Wałbrzych) w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2017 roku (czwartek).
- Jesteśmy przekonani, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i wspólnie będziemy mogli motywować młodych adeptów sztuki do prezentowania własnej twórczości - mówią inicjatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group