Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 1940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zaprezentują swoje plastyczne zdolności

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 11 lipca 2017, 6:44
Aktualizacja: 9:32
Autor: red
Fot. archiwum
Lato trwa w najlepsze. Większość z nas wyruszy na wymarzone wakacje. Jednak niektórzy, w tym wiele dzieci, zostają w domach.

Zachęcamy do uczestnictwa w I Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kartka z wakacji”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć w formie prac plastycznych. Liczymy, że wspólnie zaktywizujemy artystycznie dzieci podczas wakacji.

W imieniu organizatorów Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej - Poseł na Sejm RP oraz Wiesława Kiliana - Senatora RP zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z Wałbrzych, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego oraz dzierżoniowskiego. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie. Technika wykonania dowolna, format A4. Praca powinna być opisana – imię i nazwisko, wiek autora, klasa, adres szkoły wraz z nr tel. opiekuna/rodzica. Prace można składać osobiście bądź przesyłać na adres biura parlamentarzystów (ul. 1 Maja 3, 58-300 Wałbrzych) w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2017 roku (czwartek).
- Jesteśmy przekonani, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i wspólnie będziemy mogli motywować młodych adeptów sztuki do prezentowania własnej twórczości - mówią inicjatorzy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Troll 11-07-2017 23:29
Mała Kaśka już się MO-Brukiem nie zajmuje????Małe dzieci-to teraz jej wielki problem., a mały Mo-Bruk- już ją przerósł??;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group