Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4605
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaśpiewa Bukartyk

Wtorek, 7 maja 2024, 6:45
Aktualizacja: 7:46
Autor: red
Wałbrzych: Zaśpiewa Bukartyk
Fot. organizatorzy
„Napisać piosenkę próbowałem setki razy. Bywało różnie, ale jeżeli po wszystkich tych próbach zapamiętałeś choćby jedną, to uważam, że było warto”.

Piotr BUKARTYK to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami - pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

Przyjdźcie spróbować !

Jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego!

Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki i Piotra Bukartyka. Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie lub z zespołem AJAGORE. Ma też swój Fanklub.

To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i - jak twierdzi żona - mógłby trochę schudnąć.
My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!

𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗬

100 zł w przedsprzedaży
140 zł w dniu koncertu
Zapraszamy 𝗸𝗹𝘂𝗯 𝗔'𝗣𝗥𝗢𝗣𝗢𝗦
𝗪𝗮ł𝗯𝗿𝘇𝘆𝗰𝗵, 𝗪𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮𝘄𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝟴𝟮

74 840 40 49

606 782 694

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
20%
Złości
4
40%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group