Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 2929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zastępca powołany

Poniedziałek, 2 września 2019, 16:48
Aktualizacja: Środa, 4 września 2019, 8:29
Autor: red
Wałbrzych: Zastępca powołany
Fot. KMP Wałbrzych
W wałbrzyskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku zastępy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkomisarzowi Dariuszowi Musielskiemu, który przez kilka ostatnich lat związany był z Wydziałem d/w z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu objął natomiast dotychczasowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafał Siczek.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński z dniem 1 września 2019 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku zastępy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkomisarzowi Dariuszowi Musielskiemu. Obecny podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotr Leciejewski złożył nadkom. Dariuszowi Musielskiemu serdeczne gratulacje oraz życzył wszelkiej pomyślności w realizacji planowanych zamierzeń.

Nadkom. Dariusz Musielski rozpoczął służbę w lutym 1999 roku w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Oławie. W prewencji pełnił ją do 2000 roku. W styczniu 2001 roku przeniósł się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki. Z dochodzeniówką związany był natomiast do 2011 roku pełniąc służbę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, a następnie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W 2011 roku przeszedł do Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, gdzie pracował do do końca sierpnia tego roku. Teraz przyszedł czas na zapoznanie się z pracą wałbrzyskich policjantów. Nadkom Dariusz Musielski będzie kierował pionem kryminalnym.

Twoja reakcja na artykuł?

4
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
15%
Złości
11
55%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group