Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3011
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymany 25–letni wałbrzyszanin odpowie za posiadanie narkotyków i handel nimi

Czwartek, 29 listopada 2018, 12:08
Aktualizacja: 12:10
Autor: red
Wałbrzych: Zatrzymany 25–letni wałbrzyszanin odpowie za posiadanie narkotyków i handel nimi
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w miniony wtorek w mieszkaniu 25–latka policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Podczas wykonanych czynności procesowych funkcjonariusze drugiego komisariatu udowodnili natomiast podejrzanemu także handel środkami psychotropowymi.

Policjanci kryminalni udali się do jednego z budynków przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu 27 listopada przed południem. Mundurowi w jednym z mieszkań podczas przeszukania zabezpieczyli środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 300 porcji handlowych tego narkotyku. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu udowodnili mężczyźnie wielokrotną sprzedaż tej substancji psychoaktywnej.

Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do 25-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wałbrzyszaninowi zostały postawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Podejrzany za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group