Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4480
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbieraj korki – pomagaj zwierzakom!

Piątek, 20 maja 2022, 7:19
Autor: red
Wałbrzych: Zbieraj korki – pomagaj zwierzakom!
Fot. organizatorzy
Szkoła Pascal organizuje zbiórkę plastikowych zakrętek, która przy niewielkiej pomocy uczestników przynosi wiele korzyści. Jest lato, więc to najlepszy czas, żeby pomagać także tym najmniejszym stworzeniom – pszczołom.

Akcja będzie odbywała się w każdym oddziale Szkoły Pascal. W pierwszej kolejności uczestnik może przynieść do sekretariatu niepotrzebne plastikowe korki. Często są one wyrzucane razem z butelką, ale teraz mogą mieć siłę pomagania! W zamian za ich przyniesienie otrzymasz się paczkę nasion miododajnych. Jak wiadomo pszczoły nie tylko dają nam pyszny miód, ale także przyczyniają się zapylenia niemal 80% roślin stanowiących pożywienie dla ludzi i zwierząt.

To jeszcze nie koniec, kolejną korzyścią jest to, że za każde 5 kg zebranych korków Szkoła Pascal przekaże schronisku w Wałbrzychu 5 kg karmy! Ostatnim już etapem jest oddanie przez Pascala wszystkich korków na lokalną akcję charytatywną dla Hubcia z Walimia, chorującego na neuroblastomę.

Podsumowując jest to akcja, która wymaga od Ciebie jedynie oddania korków. Dzięki temu pomagasz schroniskom, pszczołom oraz Hubciowi z Walimia.

Korki możesz oddać w sekretariacie szkoły przy ul. Głównej 6 w Wałbrzychu. Po więcej informacji zapraszamy na www.pascal.edu.pl/naratunek oraz social media Pascala: FB: Pascal - szkoły za darmo, IG: szkolapascal

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group