Piątek, 26 czerwca
reklamy

Zbiórka elektroodpadów

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Urząd Miejski w Wałbrzychu informuje, że 20 września na zlecenie Gminy Wałbrzych przeprowadzona będzie akcja ekologiczna polegająca na zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Wałbrzycha.

Zorganizowane zostaną punkty zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, gdzie mieszkańcy Wałbrzycha w sposób legalny i bezpłatny będą mogli przekazać elektroodpady. Akcję obsługiwać będzie firma AG-EKO z siedzibą w Lubinie.

Organizator przewiduje dla każdej osoby przekazującej elektroodpad drobny upominek. Planowane jest utworzenie punktów przy: ul. Jana Pawła II (parking), ul. Kusocińskiego (przy wjeździe na stadion). Ponadto istnieje możliwość zgłoszenia odbioru zużytego sprzętu wielkogabarytowego takiego jak: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki bezpośrednio z domu, po telefonicznym zgłoszeniu u organizatora akcji. Zgłoszenia należny dokonać w terminie do 18 września pod numer telefonu: 726 88 70 70. Odbiór sprzętu nastąpi w dniu akcji, czyli 20 września.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Infrastruktury i Nieruchomości , tel. 74 66-55-239, 74 66 55 220.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka