Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3732
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbiorowa wystawa sympatyków PTTK

Środa, 1 marca 2017, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Zbiorowa wystawa sympatyków PTTK
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej zapraszają na otwarcie wystawy zbiorowej członkiń i sympatyczek KFK PTTK pt. „Świat z bliska”, która odbędzie się 4 marca, o godz. 18.00 w Multimedialnej Galerii Obrazu (WOK, ul. Wysockiego 29).

Fotografia to niezwykła dziedzina sztuki. Pozwala na utrwalenie wyjątkowych chwil, niecodziennych widoków i wydarzeń, które pragniemy zachować nie tylko w pamięci. Pragniemy dzielić się naszym sposobem postrzegania świata, naszą pasją, tym co sprawia nam satysfakcję i niezaprzeczalną przyjemność. Kluczem do sukcesu jest jednak przede wszystkim umiejętność odnajdywania niezwykłości w najbliższym otoczeniu. Spostrzegawczy obserwator odnajdzie niepowtarzalne i intrygujące zjawiska nawet nie wychodząc z domu.

Nieoczywiste piękno przedmiotów codziennego użytku, istna feeria soczystych barw owoców i kwiatów, pospolite owady, które w powiększeniu przypominają raczej baśniowe stwory i istoty z kosmosu, witryny sklepowe przypominające dzieła sztuki nowoczesnej – to wszystko można odnaleźć na tegorocznej wystawie fotograficznej „Świat z bliska”.

Podobno diabeł tkwi w szczegółach. Uczestnicy naszej wystawy jednak udowadniają, że w szczegółach można odnaleźć przede wszystkim piękno.

Źródło: kfk.walbrzych.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group