Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń. Ruch odbywa się wahadłowo.
Z ustaleń policji wynika, że 50-letni kierujący osobówką, w czasie kiedy sygnalizacja nadawała sygnał czerwony, wjechał na przejazd kolejowy i uderzył w czeski szynobus. Kierowca był zakleszczony, pomogli mu strażacy. Na miejsce wezwany został również zespół ratownictwa medycznego.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.