Czytających: 6625

REGION: Zdobyli Bystrzycę

Niedziela, 5 września 2021, 9:33
Aktualizacja: 9:41
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika w kolejnym meczu klasy okręgowej udowodnili, że interesuje ich tylko awans do IV ligi.

Do 20 minuty obie kipy badały swoje możliwości. Po tym okresie do ataku przystąpili wałbrzyszanie, którzy za sprawą Chajewskiego wyszli na prowadzenie. Kilka minut później było już 0-2 i ponownie na listę strzelców wpisał się Chajewski. Kolejne minuty przyniosły trzeciego gola dla wałbrzyszan, a tym razem do siatki przeciwnika trafił Sobiesierski. Gospodarze nieco ocknęli się z letargu i w 38. minucie zdobyli honorowego gola. Dziesięć minut po przerwie do notatnika trenera ponownie zapisał się Chajewski, który podwyższył na 1-4. Ostatniego gola dla biało-niebieskich zdobył Dariusz Michalak zapewniając Górnikom pewną wygraną.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Górnik Wałbrzych 1-5 (1-3)

Górnik: Stec - Rosicki (84' K.Michalak), D.Michalak, Krawczyk (72' Edwin Valencia), Kopernicki, Sobiesierski, Grudziński, Chajewski, Smoczyk, Orzech, Biskup (76' Korba).