Środa, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 2237
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina-Zdrój: Zdrój zagra z Podgórzem, a nie z Iskrą, w finale okręgu Pucharu Polski

Środa, 14 września 2011, 14:25
Aktualizacja: 14:51
Autor: PAW
Jedlina-Zdrój: Zdrój zagra z Podgórzem, a nie z Iskrą, w finale okręgu Pucharu Polski
Fot. PAW
Dziś na stadionie w Jedlinie–Zdroju odbędzie się finałowa potyczka Pucharu Polski w okręgu wałbrzyskim. Zdrój Jedlina–Zdrój podejmie Podgórze Wałbrzych.

To dość zaskakujący zestaw finału, bowiem w ubiegłym tygodniu w meczu półfinałowym Podgórze uległo w Witkowie miejscowej Iskrze 3-4. Okazało się jednak, że w barwach Iskry grał zawodnik, który kilka dni wcześniej został ukarany czerwoną kartką podczas meczu ligowego. Gracz ten wystąpił w meczu pucharowym, bowiem działacze Iskry byli przekonani, że kartki liczy się odrębnie w pucharach, a odrębnie dla meczów ligowych. OZPN Wałbrzych uznał jednak, że zawodnik, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu ligowym powinien pauzować w meczu pucharowym i stąd decyzja o walkowerze dla Podgórza.

Nie zmienia to faktu, że faworytem finału jest Zdrój Jedlina-Zdrój, który to zespół dobrze radzi sobie w lidze i kandyduje do awansu do klasy A. W niedawnym meczu ligowym, który odbył się na boisku Podgórza, Zdrój był zdecydowanie lepszy i wygrał 4-1. Obie ekipy, które zagrają w finale, mają zapewniony start w kolejnej rundzie Pucharu Polski, gdzie mogą trafić na ekipy z klasy okręgowej lub nawet IV ligi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group