Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zefir ponownie szuka domu

Wtorek, 20 lutego 2018, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Zefir ponownie szuka domu
Fot. użyczone
Pamiętacie Zefira? W schronisku swoim żałosnym płaczem złamał wiele serc. Nie potrafił odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości, bardzo cierpiał. Cierpiał z powodu samotności, cierpiał z powodu zimna, cierpiał, bo nie dawał sobie rady...

Wychudzony, smutny, ale pełen nadziei. Każdego dnia walczył o chwilę uwagi człowieka. I pojawił się ktoś, kto pokochał Zefira. W prezencie gwiazdkowym Zefir dostał dom. Lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć. Na początku wystraszony, jeszcze niepewny, rozpoczął nowe życie. Nowe życie - nowe imię Joker. Pod opieką swojego Anioła odzyskiwał pewność, poczuł się bezpiecznie, zaufał człowiekowi i pokochał swojego Anioła całym swoim psim serduchem. Zaakceptował swoją nową psią siostrę, ale niestety nie zaakceptował kota. Mimo prób i pracy z behawiorystą, nie udało się przeskoczyć tej bariery i zmuszeni jesteśmy szukać dla Jokera nowego domu. Anioł Jokera bardzo cierpi z tego powodu, nie wyobraża sobie, aby psiak znowu musiał trafić do schroniska. Dlatego prosimy wszystkich o pomoc i udostępnianie. Pomóżmy Jokerowi znaleźć jego ostatnią przystań.

Joker to około 4-letni, wykastrowany psiak, nie za duży. Uwielbia każdy kontakt z człowiekiem, jest do niego bardzo przywiązany. W domu nie niszczy. Jest zazdrośnikiem, więc szukamy dla niego domu najlepiej bez innych zwierzątek. Chętnie wyleguje się na kanapie i kocha być przytulany. To prawdziwy pieszczoch. Wiele przeszedł w swoim psim życiu, skrzywdzony przez człowieka, zamknięty w boksie. Nie tego chcemy dla Jokera. To cudowny psiak. Pokocha każdego, kto okaże mu serce i poświęci czas.

Kontakt: 791-755-276.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group