Po godzinie 7:30, 18-latek kierujący samochodem osobowym, pomiędzy Wałbrzychem a Olszyńcem, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, bokiem samochodu uderzył w przydrożne drzewo i zakończył ostatecznie swoją jazdę w rowie. Mieszkaniec Jugowic z miejsca zdarzenia został zabrany do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, tak jak i 18-letniemu pasażerowi. Samochód niestety nie będzie już jednak nadawał się do jazdy. Młody mężczyzna był trzeźwy. Ostatecznie został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu.
Zgubiła go brawura
Audio
Czytaj na głos
Dzisiaj nad ranem doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.