Piątek, 26 czerwca
reklamy

Zgubiła go brawura

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Dzisiaj nad ranem doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia.

Po godzinie 7:30, 18-latek kierujący samochodem osobowym, pomiędzy Wałbrzychem a Olszyńcem, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, bokiem samochodu uderzył w przydrożne drzewo i zakończył ostatecznie swoją jazdę w rowie. Mieszkaniec Jugowic z miejsca zdarzenia został zabrany do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, tak jak i 18-letniemu pasażerowi. Samochód niestety nie będzie już jednak nadawał się do jazdy. Młody mężczyzna był trzeźwy. Ostatecznie został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka