Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów oraz relacji świadków, 75-letni mieszkaniec naszego miasta, jadąc ulicą Świdnicką od strony ulicy Strzegomskiej w kierunku ulicy Niepodległości, na prostym odcinku drogi nagle stracił panowanie nad kierowanym pojazdem. Samochód zjechał z jezdni na chodnik, uderzył w bariery ochronne, a następnie przewrócił się na bok. W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało również kilka barierek oddzielających chodnik od jezdni.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego oraz wykonali badanie na obecność środków działających podobnie do alkoholu. Oba badania dały wynik negatywny. Mężczyzna miał jednak wyraźne problemy z kontaktem i uskarżał się na złe samopoczucie. Ratownicy medyczni stwierdzili u niego wysoką gorączkę - około 40 stopni Celsjusza. Jak przekazał kierujący, już od dnia poprzedniego czuł się osłabiony, odczuwał zimno, miał gorączkę oraz przyjmował niewielkie ilości płynów. Z uwagi na jego stan zdrowia podjęto decyzję o przewiezieniu 75-latka do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.