Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4323
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Zlot VAG

Czwartek, 1 sierpnia 2019, 7:25
Aktualizacja: Piątek, 2 sierpnia 2019, 8:11
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Zlot VAG
Fot. organizatorzy
W pierwszy weekend sierpnia, nad zalewem w Starych Bogaczowicach, odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy motoryzacyjnej VAG Wałbrzych.

W tym roku jest to już piąta edycja, z czego druga organizowana w Starych Bogaczowicach.

Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zawodów, w których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zdolności związanych z motoryzacją. W programie przewidziane również konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice. Najlepsi zostaną nagrodzeni motoryzacyjnymi niezbędnikami. Cały weekend będzie też wypełniony atrakcjami dla widzów, tj. pokazy sprzętu car-audio, pokazy samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, czyli tzw. air-ride, stoisko z gadżetami i inne, a przede wszystkim możliwość zapoznania się z głównym elementem imprezy czyli pojazdami uczestników. Są to nie tylko pojazdy modyfikowane, ale także klasyczne. Każdy uczestnik obiera sobie pewien kierunek swoich prac modyfikacyjnych i w tym kierunku podąża, co pozwala zaprezentować całą gammę różnorodnych trendów.

Impreza trwa w dniach od 2 do 4 sierpnia, natomiast jej główna część przewidziana jest na sobotę i zaczyna się już od godziny 11:00. O godz. 14:30 odbędą się konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników.

Organizatorzy zapraszają wszystkich– nie tylko miłośników grupy VAG, ale także rodziny z dziećmi oraz wszelkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji, ponieważ każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group