Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmapuj siebie

Środa, 12 lutego 2020, 15:24
Aktualizacja: Czwartek, 13 lutego 2020, 8:42
Autor: red
Wałbrzych: Zmapuj siebie
Fot. WOK Wałbrzych
Zmapuj Siebie to projekt, który wspiera młode dziewczyny w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń, a potem w znajdowaniu własnego wewnętrznego kompasu wskazującego kierunek w stronę sensu i celu.

To podróż, w której ważne jest doświadczanie, próbowanie, poznawanie i poszerzanie horyzontów. Uczestniczki w trakcie warsztatów będą patrzeć na siebie i świat z ciekawością, rozglądać się po możliwościach, które mamy i które daje nam świat.

Zmapuj Siebie nie daje odpowiedzi, jaki zawód jest dla kogoś odpowiedni. Trenerki, które prowadzą warsztaty nie wręczają listy zawodów, w których uczestniczki mają się sprawdzić. Proponują coś bardziej niezwykłego – wsparcie w ustawieniu kompasu na kierunek, który biegnie w stronę czucia się ze sobą dobrze.

W cyklu warsztatów, które zostaną zorganizowane przez dwie trenerki – Paulinę Łoś i Paulinę Galanciak będą poruszane różne aspekty eksplorowania siebie i swoich doświadczeń, żeby zobaczyć, w którą stronę warto pójść w tym momencie w rozwoju i jak zdecydować o tym „co dalej?”.

Projekt jest organizowany przy współpracy z Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w którym odbędą się warsztaty w marcu i dzięki rekomendacji Fundacji „EMU”. Warsztaty są organizowane bezpłatnie dla uczennic z wałbrzyskich liceów.

Więcej informacji: https://zmapuj-siebie.pl/

Kontakt: zmapuj.siebie@gmail.com​

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group