Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 2880
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostań zarządcą nieruchomości

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 16 marca 2010, 13:59
Aktualizacja: 14:00
Autor: red
Miejski Zarząd Budynków w Wałbrzychu należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami i z tego tytułu organizuje 6–miesięczne praktyki dla zainteresowanych otrzymaniem licencji zarządcy nieruchomości.

Praktyki będą odbywały się w MZB. Organizatorem jest Polska Federacja Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Gdańsku.

Obecnie MZB zarządza blisko 3000 budynków, z czego około 1700 stanowi nieruchomości wspólnot mieszkaniowych. Praktyki to szansa dla ludzi, którzy chcieliby w przyszłości zarządzać nieruchomościami, bowiem MZB zapewnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny zarządzania nieruchomościami, budownictwa, księgowości, prawa, windykacji i eksploatacji.

Program praktyk obejmuje około 220 godzin zajęć prowadzonych przez osoby posiadające certyfikaty wydane przez Polską Federację Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości oraz specjalistów, praktyków z zakresu gospodarki nieruchomościami, licencjonowanych zarządców nieruchomości.

Początek praktyk zaplanowano na czerwiec 2010 roku. Praktyki będą odbywać się w soboty i niedziele w siedzibie MZB w Wałbrzychu przy ulicy Andersa 48.

Celem tego przedsięwzięcia jest przygotowanie kandydatów do profesjonalnego wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie powinny zgłosić taką chęć do 15 maja 2010 roku. Koszt praktyki to 2 tys. zł.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Karol 16-03-2010 18:40
Szkolenia w MZB - przecież oni sami tego burdelu w Walbrzychu nie ogarniają to jak chcą uczyć innych..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group