Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2112
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostanie Victoria czy będzie Chełmiec?

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 9 lipca 2017, 18:29
Aktualizacja: 21:32
Autor: red
Fot. red
Oto oświadczenie, które pojawiło się na stronie internetowej klubu siatkarskiego Victoria PWSZ Wałbrzych.

"W związku z licznymi informacjami pojawiającymi się w mediach, oraz na różnych portalach społecznościowych informujemy, że zespół Victorii PWSZ Wałbrzych został z dniem 30 czerwca zgłoszony do rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Mimo że stało się to po wyznaczonym przez PZPS terminie nie jest to sprzeczne z regulaminem rozgrywek. O ostatecznym składzie rozgrywek I ligi siatkarzy w sezonie 2017/2018 zdecyduje PZPS.

Prawdą jest, że z dalszego sponsorowania klubu wycofały Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A. Dziękujemy władzom Koksowni za wsparcie okazane na przestrzeni lat, bez którego niemożliwe byłyby starty naszego zespołu w niższych ligach, awans zespołu do rozgrywek I ligi oraz sukces jakim było zdobycie Mistrzostwa I ligi w sezonie 2014/2015. Ponad 10 lat współpracy pozwoliło nam wspólnie z WZK Victoria S.A zbudować solidną sekcję młodzieżową, którą zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać ponieważ zależy nam na odbudowaniu tradycji wałbrzyskiej siatkówki. Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłości możliwe będzie ponowne nawiązanie współpracy.

Dzięki wsparciu władz Miasta Wałbrzycha oraz innych sponsorów możliwy jest dalszy udział naszego zespołu w rozgrywkach I ligi.

Prace nad budżetem na sezon 2017/2018 wciąż trwają dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do wsparcia naszej drużyny. Victoria PWSZ Wałbrzych to nie tylko seniorzy ale również zespoły juniorów, kadetów oraz młodzików. W nadchodzącym sezonie planujemy kontynuować szkolenie młodzieży tworząc aż dwie grupy młodzików, dwie grupy kadetów oraz jedną grupę juniorów. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu sponsorów nadal będziemy mogli realizować nasze cele, w szczególności związane z rozwojem grup młodzieżowych.

W najbliższym czasie nasz klub czeka kilka zmian o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej, oraz profilach na Facebooku oraz Twitterze".

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Xyz 9-07-2017 22:55
I bardzo dobrze ,że Koksownia wreszcie przestała dawać tak ogromne pieniądze. Bo nienormalne jest aby na pieniądzach walbrzyskich zakładów zarabiali pseudo siatkarze co nie mieszczą się w innych klubach.
~bart 9-07-2017 22:56
tacy mądrzy teraz, trzeba było o tym pamiętać 15 lat temu rezygnując z historycznej nazwy
~MKS CHEŁMIEC WODOCIĄGI WAŁBRZYCH 9-07-2017 23:06
Zapraszamy dziewczęta do programu treningowego , prowadzimy stały nabór do grup młodzieżowych
~yawal 9-07-2017 23:35
Tylko GKS Chełmiec
~ 10-07-2017 0:33
Powrót do nazwy Chełmiec jak najbardziej na plus. Tradycja zobowiązuje. Siatkówka w Wałbrzychu musi dać radę!
~ks Sowa 10-07-2017 10:27
Kolejny sportowy trup pod rzadami PO
~tereferekuku 10-07-2017 16:56
Akurat pudło. Trup ze względu na dobrą zmianę w zakładach koksowniczych.taka prawda ojcze niewielebny.
~ks Sowa 11-07-2017 12:48
Masz cos do mnie do ks Sowy? Akurat strzal w 10-tke!! Za PO wyprzedano spolkom z Gornego SLaska nie tylko Victorie ale i Wamag. Dlaczego spolka z Jastrzebia ma sponsorowac walbrzyskie druzyny co? Sponsoruja swoje. A wina PO polega na tym ze niszczy nie tylko walbrzyski sport, ale takze wyprzedaje walbrzyskie firmy. A daje zarobic GornoSLaskim firmom. Daleko nie szukajac kolejnego glosnego skandalicznego przykladu, to Mobruk i wysypisko odpadow w centrum miasta. Tez o dziwo z Gornego Slaska. I co ty na to? Myslisz ze wiesz wiecej ode mnie? Ja mam brata w partii PO i obsadzam stolki w strategicznych spolkach pasntwa, wiec ja wiem co i jak i gdzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group