Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2241
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zostanie Victoria czy będzie Chełmiec?

Niedziela, 9 lipca 2017, 18:29
Aktualizacja: 21:32
Autor: red
Wałbrzych: Zostanie Victoria czy będzie Chełmiec?
Fot. red
Oto oświadczenie, które pojawiło się na stronie internetowej klubu siatkarskiego Victoria PWSZ Wałbrzych.

"W związku z licznymi informacjami pojawiającymi się w mediach, oraz na różnych portalach społecznościowych informujemy, że zespół Victorii PWSZ Wałbrzych został z dniem 30 czerwca zgłoszony do rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Mimo że stało się to po wyznaczonym przez PZPS terminie nie jest to sprzeczne z regulaminem rozgrywek. O ostatecznym składzie rozgrywek I ligi siatkarzy w sezonie 2017/2018 zdecyduje PZPS.

Prawdą jest, że z dalszego sponsorowania klubu wycofały Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A. Dziękujemy władzom Koksowni za wsparcie okazane na przestrzeni lat, bez którego niemożliwe byłyby starty naszego zespołu w niższych ligach, awans zespołu do rozgrywek I ligi oraz sukces jakim było zdobycie Mistrzostwa I ligi w sezonie 2014/2015. Ponad 10 lat współpracy pozwoliło nam wspólnie z WZK Victoria S.A zbudować solidną sekcję młodzieżową, którą zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać ponieważ zależy nam na odbudowaniu tradycji wałbrzyskiej siatkówki. Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłości możliwe będzie ponowne nawiązanie współpracy.

Dzięki wsparciu władz Miasta Wałbrzycha oraz innych sponsorów możliwy jest dalszy udział naszego zespołu w rozgrywkach I ligi.

Prace nad budżetem na sezon 2017/2018 wciąż trwają dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do wsparcia naszej drużyny. Victoria PWSZ Wałbrzych to nie tylko seniorzy ale również zespoły juniorów, kadetów oraz młodzików. W nadchodzącym sezonie planujemy kontynuować szkolenie młodzieży tworząc aż dwie grupy młodzików, dwie grupy kadetów oraz jedną grupę juniorów. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu sponsorów nadal będziemy mogli realizować nasze cele, w szczególności związane z rozwojem grup młodzieżowych.

W najbliższym czasie nasz klub czeka kilka zmian o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej, oraz profilach na Facebooku oraz Twitterze".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group