Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 2673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

ZPiT „Wałbrzych” ogłasza nabór

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 9 października 2012, 13:42
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach naborowych nowego roku szkolnego z Zespołem Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Spotkania w październiku i listopadzie rozpoczną się niekonwencjonalnie, bo od nauki tańca zumby oraz tradycyjnie od warsztatów tańca towarzyskiego.

Zumba w kolumbijskim slangu oznacza „baw się i ruszaj". Poprzez połączenie elementów tańców latynoamerykańskich i elementów fitness - to najlepszy sposób na zabawę i integrację. To obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno - rozrywkowych, który wielkimi krokami zdobywa sobie popularność również w Polsce. Zumba jest dla każdego. Nieskomplikowane kroki, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka porywają do zabawy.

Kurs tańca towarzyskiego przybliży jego uczestnikom między innymi salsę,cha-chę, sambę, rock and rolla, walca angielskiego i wiedeńskiego.

Serdecznie zapraszamy. Jeżeli zakładasz z góry, że to nudne, to jesteś w wielkim błędzie. Dzięki kursom poznasz wielu nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z ZPiT ‘Wałbrzych” nuda Ci na pewno nie grozi.

Zajęcia tańca towarzyskiego będą odbywały się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i środy od godziny 18.15. Na dodatkowe spotkania z zumbą przewidziany jest jeden dzień w tygodniu, w zależności od wieku – wtorek lub czwartek od godziny 16.30.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź na stronę Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych" - www.zpit.pl lub portal - facebook.com/zpitwalbrzych

W razie pytań napisz maila - sekretariat@zpit.pl zadzwoń (74) 666 42 60, (74) 848 15 25 lub wstąp do siedziby Zespołu Wałbrzych (Biały Kamień), ul. Andersa 185, obiekt WOK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group