Po czterech spotkaniach zajmujemy czwarte miejsce w tabeli z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki.
Mecz w Warszawie będzie dla nas wyjątkowy, ponieważ bardzo chcemy udowodnić naszym rywalom, że jesteśmy zespołem lepszym i zrewanżować się za przegrany finał I ligi dwa lata temu.
Zespół Dzików Warszawa jest z pewnością „głodny” sukcesu po ostatnim przegranym spotkaniu z drużyną Legii. Spodziewamy się, że mecz w stolicy będzie zacięty i bardzo trudny. Jesteśmy na to gotowi i na pewno „tanio skóry nie sprzedamy”. Jedziemy do Warszawy po wygraną i mamy nadzieję, że uda nam się pozostać na zwycięskim szlaku.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.