Wtorek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 4551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: 11 edycja międzynarodowego turnieju zapaśniczego w Czarnym Borze

Czwartek, 1 grudnia 2016, 14:18
Autor: PAW
Czarny Bór: 11 edycja międzynarodowego turnieju zapaśniczego w Czarnym Borze
Fot. organizatorzy
2 grudnia rozpocznie się w Czarnym Borze 11 Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open i Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet pod Honorowym Patronat Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

W piątek w Hali Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego odbędzie się ważenie zawodniczek, a w sobotę impreza rozpocznie się od uroczystego otwarcia o godzinie 9.00 rano. Po otwarciu do samego wieczora będą toczyć się walki. Pojedynki finałowe zaplanowane są na niedzielę 4.12 od godziny 9:00 do 12:00.

Wszystko wskazuje na to, iż na matach w Czarnym Borze będziemy mieć rekordową frekwencję. W ubiegłym roku w turnieju wzięło udział 296 zawodniczek, a teraz zgłoszono już ich ponad 300 z takich krajów jak: Austria, Chorwacja, Czechy, Francja, Węgry, Litwa, Łotwa, Niemcy, Finlandia, Włochy, Słowacja, Szwecja, Rosja. Polskę reprezentować będzie kadra narodowa juniorek młodszych oraz ponad 20 polskich klubów.

Po raz pierwszy uruchomimy transmisję video na żywo w Internecie, zatem Czarny Bór Open będzie można oglądać z każdego miejsca na ziemi. Przekaz video będzie prowadzony z każdej z mat. Do tego podobnie jak rok temu będzie można śledzić na żywo wyniki. Linki do transmisji video pojawią się na stronach internetowych czarnyboropen.pl oraz sportzona.pl.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group