Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 16–latek z bogatą kartoteką

Piątek, 11 lutego 2022, 6:49
Autor: red
Wałbrzych: 16–latek z bogatą kartoteką
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji pierwszego komisariatu późnym wieczorem przyjechali na interwencję domową, gdyż agresywny 16–latek awanturował się z matką. Okazało się, że młody wałbrzyszanin ukrywał w mieszkaniu sobie spore ilości różnego rodzaju narkotyków.

Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ul. Nałkowskiej w Wałbrzychu 8 lutego około godziny 23:00. W trakcie czynności z awanturującym się 16-latkiem policjanci znaleźli ukryte na balkonie zawiniątka z zawartością białego proszku oraz zielonego suszu. Przeprowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu badania, potwierdziły, że młody wałbrzyszanin posiadał substancje psychotropowe w postaci amfetaminy i metamfetaminy oraz środki odurzające w postaci marihuany, z których łącznie można było przygotować około 300 porcji handlowych tych narkotyków.

Podczas przesłuchania w Komisariacie Policji I w Wałbrzychu mundurowi pionu kryminalnego tej jednostki udowodnili nieletniemu, że już wcześniej wielokrotnie był w posiadaniu środków zabronionych prawem, a także sprzedawał je innym osobom. Sprawą młodego wałbrzyszanina zajmie się teraz sąd rodzinny, gdyż jako nieletni popełnił szereg czynów karalnych. 16-latek może trafić do zakładu poprawczego.

Twoja reakcja na artykuł?

4
29%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
29%
Smuci
1
7%
Złości
4
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group