Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 4616
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: A wakatów coraz mniej

Sobota, 10 kwietnia 2021, 6:43
Autor: red
Wałbrzych/REGION: A wakatów coraz mniej
Fot. KMP Wałbrzych
8 kwietnia w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów do służby. Szeregi wałbrzyskiej Policji zasiliło ośmiu funkcjonariuszy i trzy funkcjonariuszki.

W szeregach wałbrzyskiej Policji rozpoczęło służbę jedenaścioro nowych funkcjonariuszy, którzy wypowiedzieli słowa roty ślubowania.
Podczas uroczystości policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski, który w swoim wystąpieniu gratulował wyboru służby w wałbrzyskiej komendzie. Mówił o tym, że służba w Policji to zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność. Życzył im również satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz powodzenia podczas czekających ich w najbliższym czasie szkoleń.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą osobiście złożyć dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Twoja reakcja na artykuł?

9
45%
Cieszy
3
15%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
15%
Złości
4
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group